Vendula Gabrlíková

Vendula Gabrlíková.


 


 

„Vážení klienti,


 

jsem zde pro Vás, abych Vám pomohla vyřešit starosti, které se týkají nemovitostí, a zároveň pomohla naplnit Vaše představy o dokonalém bydlení. Jelikož vysněné a důstojné bydlení je jednou ze základních lidských potřeb, a dle mého názoru by se taková životní situace neměla podceňovat. Mým cílem je celoživotní vzdělání v oblasti realit a oborů, které s nimi souvisí. Neustále tedy aktualizuji své poznatky, abych Vám – svým spokojeným klientům, nabídla vždy ty nejlepší služby.

Neváhejte mě tedy kontaktovat, ráda za Vás vyřeším veškeré náležitosti spojené s prodejem či koupí nemovitostí, pomůžu Vám eliminovat stres a obavy a zefektivnit Váš čas. K požadavkům svých klientů přistupuji velice zodpovědně, korektně, profesionálně a lidsky.

Využijte proto nezávazné konzultace u šálku výborné kávy a při této příležitosti můžeme společně nalézt nejlepší možnou prodejní strategii pro Vaši nemovitost. Spolupracuji s ověřenými profesionály ve svém oboru.

A proč jsem si vybrala právě obor realit? Je to práce, ve které výzva střídá náročnost, a také empatický přístup nahrazuje touhu po tom být nejlepší.


 

Těším se na spolupráci s Vámi.“

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

91 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Miluše C.

Bez textového hodnocení

Martin M.

Bez textového hodnocení

Vlastimil V.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 600 715
E-mail:
vendula.gabrlikova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dlouhá třída 467
736 01 Havířov

Zanechejte makléři zprávu