Ing. Michal Dvořák

Chci, aby měli makléři otevřené oči a viděli kolem sebe příležitosti, které jim trh s nemovitostmi nabízí

Jak jsem se dostal do STINGu? Pardubická pobočka je jednou z nejúspěšnějších poboček v rámci Realitní skupiny STING. Pobočku jsme otevřeli v červnu 2007 a já jsem do STINGu nastoupil jako makléř v říjnu 2007. Zkušenosti s realitami jsem jako vystudovaný inženýr chemie neměl, nicméně jsem se od vysoké školy věnoval obchodu a do realit jsem šel cíleně. STING jsem registroval na Severní Moravě, a proto mě oslovil inzerát na makléře v MF Dnes.

Co mám na realitách rád? Asi budu opakovat jiné kolegy, ale líbí se mi různorodost práce. Každý den je jiný, každé jednání, každý obchodní případ. Líbí se mi, že svou činností pomáháme našim klientům při řešení klíčových otázek s jejich bydlením a nemovitostmi.

Jak motivuji a vedu své makléře? Snažím se obchodníkům ukazovat cesty k úspěchu na schůzkách a během jednání s klienty v rámci řešení obchodních případů a výkupů. Chci, aby měli makléři otevřené oči a viděli kolem sebe příležitosti, které jim trh s nemovitostmi nabízí. A já jim jdu příkladem.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocené pobočky: Mělník, Pardubice

Makléř: Petra Hánlová

Bez textového hodnocení

Liudmyla B.

Makléř: Petra Hánlová

Bez textového hodnocení

Přemysl P.

Makléř: Pavel Raba

Bez textového hodnocení

Roman T.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 823
E-mail:
michal.dvorak@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Pernštýnské nám. 66
530 02 Pardubice

Zanechejte makléři zprávu