Martin Skalka

K práci realitního makléře vedla v mém případě dlouhá cesta. Prošel jsem nemálo zaměstnání od elektrikáře, fotbalového brankáře, strojvedoucího, vedoucího skladu až po krizového manažera. Až nyní ale mohu říci, že mě má práce naplňuje a uspokojuje.

Po dvou letech ve STINGu jsem se stal Specialistou na trh s nemovitostmi s podporou úspěšné firmy s tradicí, zvučným jménem a pevným zázemím v zádech.

Na této práci mě baví její rozmanitost. Každý prodej, pronájem, každá nemovitost je jiná a je pro mě výzvou. Každý lidský příběh je jiný a jsem rád, že se mohu stát jeho součástí.

Největším zadostiučiněním je pro mě dobré hodnocení klientů a jejich doporučení mé profesionální práce známým nebo rodině.

Mou satisfakcí jste Vy, spokojení klienti, kteří se na mě s důvěrou opakovaně obracíte.

Martin

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Iva K.

Bez textového hodnocení

Ladislava N.

Bez textového hodnocení

Irena D.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 588
E-mail:
martin.skalka@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dolní náměstí 1
746 01 Opava

Zanechejte makléři zprávu