Ing. Jiřina Havránková

Jmenuji se Jiřina Havránková a od roku 2018 pracuji pro společnost STING. Aktivně se věnuji prodeji realit v okresech Hodonín a Břeclav. Díky svým zkušenostem s obchodem, který jsem dělala celý svůj profesní život před nástupem do STINGu a nyní i na realitním trhu, se snažím pomáhat lidem prodat nemovitosti rychle a bezpečně.

Jsem si vědoma toho, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí největším obchodem v jejich životě. Proto ke svým klientům vždy přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám tak, aby na konci obchodu byli spokojeni všichni.

Jeden z nejdůležitějších kroků při prodeji nemovitosti je volba toho správného makléře. Právě on Vás totiž prezentuje a zastupuje při jednání s kupujícími a prezentuje Vaši nemovitost. Zkušený realitní makléř obstará vše potřebné za Vás a je s Vámi v neustálém kontaktu. Snažím se pořád vzdělávat, abych svým klientům nabídla vždy ty nejlepší služby. Největším oceněním je pro mě doporučení od svých klientů.

Pokud prodáváte nemovitost nebo o prodeji zatím pouze uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Domluvíme si nezávaznou osobní schůzku, na které spolu probereme Vaše dotazy a vysvětlím vše potřebné. Teprve poté se sami rozhodnete, zda jsem pro Vás ta správná makléřka, kterou hledáte. Vy dobře znáte svoji nemovitost, já jsem obchodník v realitách, spojme tedy síly a prodejme Váš dům za nejvyšší možnou tržní cenu.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

100 %

Hodnocení makléře

Děkuji moc

Andrea H.

Bez textového hodnocení

Jana D.

Bez textového hodnocení

Zuzana L.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 869
E-mail:
jirina.havrankova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Národní třída 338/87
695 01 Hodonín

Zanechejte makléři zprávu