Bc. Iveta Šmídová

Ve STINGu pracuji od roku 2013, ale v oblasti obchodu se pohybuji o 10 let déle. Musím říct, že jsem se v realitách opravdu našla a má práce se stala mým koníčkem. Mám ráda profesionalitu, a proto je mým cílem povznést práci makléře na takovou úroveň, kdy mě klienti budou vnímat jako spolehlivého partnera, který tady pro ně není jen během prodeje nemovitosti, ale i kdykoliv jindy.

Klienti se na mě mohou obrátit při řešení jakékoliv situace spojené s oblastí nemovitostí – zřízení věcných břemen, dělení parcel, zajištění přístupu, nabídka řešení zadlužených nemovitostí atd.

Všude ve světě je realitní makléř vnímán jako profesionál. Ráda bych svým přístupem, spolehlivostí, odborností, organizačními schopnosti a loajalitou přispěla k tomu, aby mne klienti vnímali jako svého partnera a poradce. U profesí jako lékař, advokát, finanční poradce aj. tomu tak dávno je, tak proč ne v oblasti realit? Vydejte se se mnou na cestu realitním trhem a pomozte mi splnit můj cíl.

„Kdo nemá cíl, nemůže trefit.“

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Gabriela B.

Bez textového hodnocení

Ludmila H.

Velmi příjemné a vstřícné jednání paní makléřky. Byla jsem maximálně spokojena.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 768 876
E-mail:
iveta.smidova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dlouhá třída 467
736 01 Havířov

Zanechejte makléři zprávu