Volejte zdarma 800 10 30 10

Prohlášení k opatření MZČR z důvodu výskytu koronaviru od 10. 9. 2020 od 0:00 hod

Vážení klienti,

Ministerstvo zdravotnictví České republiky svým mimořádným opatřením účinným od 10. 9. 2020 od 0:00 hod zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) ve všech vnitřních prostorech a v prostředcích veřejné dopravy. Výjimky platí pouze pro případy vyjmenované v opatření. Níže shrnujeme dopady tohoto opatření na realitní činnost a provoz poboček RK STING:

1. Bezpečnost a zdraví našich klientů a pracovníků jsou pro nás prvořadé. Proto budou naši pracovníci během všech jednání s klienty, ať už ve vnitřních nebo vnějších prostorech, po celou dobu používat ochranné prostředky dýchacích cest. Používání ochranných prostředků dýchacích cest rovněž vyžadujeme v rozsahu dle opatření i u klientů.

2. Naši pracovníci během jednání s klienty dodržují maximální hygienická opatření, která zahrnují tzv. doporučovaná „3R“ – roušky, rozestupy a hygienu rukou. Fyzický kontakt během schůzek, vč. podání ruky, omezujeme na minimum.

3. Na našich pobočkách dále zajišťujeme bezpečnost zdraví prostřednictvím hygienických opatření a postupů, které zahrnují dezinfekci, možnost mytí rukou, omezení počtu osob na pobočce a důkladná dezinfekce a větrání prostor.

Věříme, že při vzájemném respektu a s konstruktivním přístupem všechny řešené záležitosti společně zdárně vyřešíme.

Těšíme se, až budeme moct našim klientům poskytovat plnohodnotné služby bez omezení.

PÁDNÉ důvody, proč si vybrat STING

  • Od svého založení jsme prodali více než 35 000 nemovitostí za desítky miliard Kč.
  • STING investuje do svého podnikání téměř 300 miliónů Kč VLASTNÍCH prostředků.
  • Každoročně prodáme nemovitosti za téměř 4 miliardy Kč.
  • Klienti každoročně svěří na naše účty kupní ceny za téměř 3 miliardy Kč.
  • Jsme první realitní kanceláří v ČR s vlastním Realitním fondem, pod dohledem ČNB. Garantujeme vyplácení finančních prostředků v plné výši a ve sjednané lhůtě.

Více argumentů zde >

Přihlásit >

Více o klientském servisu

Index spokojenosti klientů

97,8 %

Co je to? >